Teslimat ve İade Şartları - Sevgili Kupaları

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT
 
www.sevgilikupalari.com ‘da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

İADE 

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemini gerçekleştirebilmek için faturanız ile birlikte

Bilge Oğulları A.Ş Camikebir Mah. 87 Sokak No:5 C Blok D:3 Seferihisar / İzmir  adresine gönderebilirsiniz. İade olarak tarafımıza gönderilen gönderilerde kargo bedeli tarafınızdan ödenir.

Yurtiçi Kargo ve diğer kargo firmaları da dahil olmak üzere alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
İade Adresi: Bilge Oğulları A.Ş Camikebir Mah. 87 Sokak No:5 C Blok D:3 Seferihisar / İzmir 

ÖDEME YÖNTEMLERİ VE GÜVENLIK

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini sunuyoruz:

  • MasterCard
  • VISA
  • American Express
  • Hediye Kartı

Bize iletmiş olduğunuz kart bilgileri SSL ile şifrelenmiş halde işlenir. Kredi ve banka kartlarıyla ödeme yapmak için elektronik ticaret işlemlerinde güvenlik önlemi olarak kullanılan ve kartta basılı bir kod olan CVV (Kart Doğrulama Değeri) girilmelidir. Kredi kartları, kartı veren kurum tarafından doğrulamaya ve yetkilendirmeye tabidir. Kurumun ödemeyi onaylamadığı durumlarda teslimattaki gecikmeden veya siparişin teslim edilmemesinden sorumlu tutulamayız ve sizinle herhangi bir sözleşme oluşturamayız. Kartınızın reddedilmesi şu nedenlere bağlı olabilir:

  • Son geçerlilik tarihi geçmiş olabilir. Kartınızı son geçerlilik tarihinin geçmemiş olduğunu kontrol edin.
  • Kartınız izin verilen alışveriş limitine ulaşmış olabilir. Kart limit tutarını aşıp aşmadığınızı bankanızdan kontrol edin.
  • Girilen bilgiler hatalı olabilir. Tüm zorunlu alanları doğru şekilde doldurduğunuzdan emin olun.

Copyright © 2020 | Sevgili Kupaları
Sevgili Kupaları, Sevgili Anahtarlıkları, Sevgili Yastıkları, Gümüş Bayan Kolye, Kişiye Özel Kupa,